Βοηθός λογιστηρίου (κωδικός:ASCAA 06.20)

Ο πελάτης:

Μεγάλη και πρωτοποριακή Εταιρεία που ασχολείται με την απεντόμωση χώρων βιομηχανικών τροφίμων και  υγειονομικού ενδιαφέροντος, με υπηρεσίες υψηλής ποιότητας για την εξασφάλιση ασφαλών τροφίμων και διεθνή δραστηριοποίηση, αναζητά βοηθό λογιστηρίου, που θα απασχολείται στο οικονομικό τμήμα της εταιρείας στο κέντρο  της Θεσσαλονίκης.

Απαιτήσεις:

  • Πτυχίο, Οικονομικών, Λογιστικής ή συγγενή κλάδου
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε οικονομική υποστήριξη
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Open Office (Word, Excel κλπ.)
  • Προαιρετική γνώση χρήσης Soft One ή κάποιου άλλου λογιστικού περιβάλλοντος

Αρμοδιότητες:

  • Λογιστική υποστήριξη του οικονομικού τμήματος
  • Καταχωρήσεις  παραστατικών, συμφωνία υπολοίπων  πελατών και προμηθευτών
  • Τήρηση εσωτερικών αρχείων  της εταιρείας
  • Υποστήριξη υποκαταστήματος  Ρόδου

Η εταιρεία προσφέρει: άριστο εργασιακό περιβάλλον, ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.

Εάν πιστεύετε ότι διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα και βρίσκετε την θέση ενδιαφέρουσα, στείλτε μας αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα στο info@asctalent.com αναφέροντας τον κωδικό της θέσης κωδικός:ASCAA 06.20 ή κάνετε απευθείας αίτηση εδώ